لوگو تیروباد

مشکلاتی که یک تولید کننده محتوا با آن مواجه می‌شود

دسته بندی ها : آموزشی 11 اکتبر 2020 zrtnmanager 2528 بازدید
مشکلات تولید کننده محتوا

۶ مشکلی که به‌عنوان یک تولیدکننده محتوا با آن مواجه می‌شوید

محتوا باعث می‌شود دنیای دیجیتال به گردش درآید. این امر به ترافیک بیشتر مشاغل کمک می‌کند و نرخ تبدیل را بهبود می‌بخشید؛ اما محتوا خوب نیاز به برنامه‌ریزی و استراتژیک عالی دارد.

منظور از تولیدکننده محتوا، فردی است که محتوا تولید می‌کند. این می‌تواند یک تیم اختصاصی، یک مترجم یا یک صاحب مشاغل جدید باشد که خود همه بازاریابی دیجیتال را انجام می‌دهد، درواقع ایجاد محتوا بخشی از آن است. در این مقاله مشکلاتی را بازگو می‌کنم که تولیدکننده‌های محتوا با آن روبرو هستند و تا جایی که می‌توانم راهنمایی‌های کامل برای حل این مشکلات را در این مطلب تیروباد ارائه می‌دهم.

زمان‌بر بودن تولید محتوا

تولید محتوا کار آسانی است، اما تولید محتوای خوب، بسیار سخت است. تولید محتوای باکیفیت به زمان و مهارت لازم دارد. بسیاری از مشاغل کوچک، خودشان کار تولید محتوا را انجام می‌دهند. هیچ‌کس تجارت شمارا بهتر از شما نمی‌داند، بنابراین شما فرد کاملی برای وبلاگ نویسی در مورد هر کاری که انجام می‌دهید، هستید.

کمبود وقت مسلماً یکی از بزرگ‌ترین موانع تولید محتوا است که بسیاری از مشاغل با آن روبرو هستند. اگر وقت کافی برای تولید محتوای خود ندارید، بهتر است، افرادی را برای این کار استخدام کنید.

مشکلات تولید محتوا

افزایش رقابت در بازار تولید محتوا

رقابت در تولید محتوا یک چالش و فرصت بی‌نظیر را برای تولیدکنندگان باهوش محتوا ایجاد کرده است علاوه بر این، با افزایش رقابت جذب مخاطبان، انتظارات خوانندگان بیشتر شده است. این امر باعث شده شما تحت‌فشار بیشتری قرار بگیرید تا به‌طور مداوم محتوای نه‌تنها خوب بلکه یک محتوای استثنایی منتشر کنید.

هیچ تضمینی بر پیروزی شما در این رقابت سنگین نیست، اگر محتوای خوبی ارائه ندهید، محکوم‌به شکست هستید. چه‌کاری می‌توانید انجام دهید؟ محتوای بهتری ایجاد کنید که به زمان، پول و یا هر دو نیاز دارد. حتی بهترین وبلاگ‌ها هنوز هم هرازگاهی محتوای متوسطی ​​ منتشر می‌کنند، اما شما باید تمام تلاش خود را کنید.

نداشتن ایده‌ی کافی برای محتوا در یک حوزه‌ی خاص

گاهی اوقات ممکن است پیش بیاید که هیچ ایده‌ای برای تولید محتوا نداشته باشید و این موضوع شمارا سردرگم کند. بهترین روش برای تولید ایده‌ها، گوش دادن به صدای مشتری است. از این گذشته، در تولید محتوا، مطالبی که شما منتشرمی کنید مربوط به علاقه‌ها و نگرانی‌های آن‌ها خواهد بود، نه محصول شما. بهترین روش خاص ایجاد فرایندی است که به‌موجب آن، تیم‌های فروش، خدمات و تیم‌های پشتیبانی شما که هرروز با مشتریان در حال تعامل هستند بتوانند ایده‌هایی را برای عملکرد محتوا ارائه دهند.

مشکلات تولید محتوا

نداشتن نظم و ترتیب

انجام هر کاری نیاز به نظم و ترتیب دارد. یکی دیگر از مشکلات تولیدکنندگان محتوا، نداشتن نظم در کارشان است. این مشکل قابل‌حل است و باکمی برنامه‌ریزی می‌توانید این انضباط کاری را در خود پرورش دهید. برای خود یک تقویم تولید محتوا و یک تقویم انتشار محتوا داشته باشید. تنها با انجام این کار شما شاهد بهبود و افزایش کیفیت محتوا خودخواهید بود.

مشکلاتی تولیدکنندگان محتوا از جانب سفارش‌دهنده‌ها

زمانی که شما به‌عنوان یک تولیدکننده محتوا مسئولیت مقاله‌ای را بر عهده می‌گیرید، در ابتدای کار سفارش‌دهنده باید تمام اطلاعات لازم برای تولید یک محتوا را به شما بدهد. گاهی اوقات خود سفارش‌دهنده اطلاعات چندانی ندارد که همین موضوع مشکلات زیادی به وجود می‌آورد. علاوه بر آن گاهی اوقات سفارش‌دهنده آرامش را از تولیدکننده محتوا می‌گیرد، چطور؟ با اعمال سلیقه‌های فردی و تغییرات با توجیه نادرست. این کارها باعث می‌شوند مشکلات تولیدکننده به‌مراتب بیشتر شود.

ناآشنایی با تولید محتوا

یکی از مشکلات تولیدکنندگان محتوا، این است که نه شناختی از شرایط یک محتوای سئو شده دارند نه شناختی از مقاله‌ای که می‌خواهند بنویسند. یک تولیدکننده محتوا که شناختی از محتوای سئو شده ندارد بدین معنی است که آموزش‌های آکادمی ندیده است. آن‌ها می‌توانند با شرکت در یک دوره‌ی آموزشی، تسلط کامل در تولید انواع محتوا را کسب کنند. از طرف دیگر اینکه تولیدکننده محتوا شناختی از موضوع مقاله موردنظر ندارد هم به‌راحتی قابل‌حل است، تنها باکمی مطالعه و سرچ کلمات کلیدی درست تمام اطلاعات لازم را می‌توانند استخراج کنند.

مشکلات تولید محتوا

در این بخش سعی کردیم تمام مشکلاتی که تولیدکنندگان محتوا با آن مواجهه هستند را با شما دوستان عزیز در میان بگذاریم. امیدواریم بعد از خواندن این مقاله به‌عنوان یک تولیدکننده محتوا، به دنبال چگونگی حل این مشکلات باشید. پیشنهادی که به شما به‌عنوان یک تولیدکننده محتوا می‌کنیم این است که درزمینهٔ سئو، طراحی وب‌سایت و بازاریابی شبکه‌های اجتماعی نیز آموزش ببینید. نه‌تنها باعث تقویت محتوای شما خواهد شد، بلکه به تقویت برند نیز کمک خواهد کرد که هدف نهایی بازاریابان محتوا و تولیدکنندگان محتوا است.

 

zrtnmanager

مطالب زیر را حتما بخوانید:

قوانین ارسال دیدگاه در سایت

 • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
 • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
 • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

نظرات کاربران

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  لینک کوتاه :