لوگو تیروباد

فلسفه تیروباد:

تیروباد دستبندی‌ست که از هفت نخ رنگی، که خیلی ساده به هم بافته شده‌اند، تشکیل شده است. به طور معمول از تیروباد در جشن تیرگان استفاده می‌شود. در این روز مردم دستبند تیروباد را، که از رنگ‌های رنگین‌کمان تشکیل شده، به دست خود می‌بندند و در دل آرزو می‌کنند. بعد از ۹ روز دستبند تیروباد را از یک جای بلند به باد یا آب می‌سپارند تا آرزوشان برآورده شود.

هر رنگ رنگین کمان نماد یکی از مفاهیم مهم انسانی است که با بافتن آنها به بهم و به دست بستن آن این مفاهیم نیز یادآوری میشوند.
با توجه به فلسفه تیروباد و علاقه ما به فرهنگ باستانی کشورمان ما این نام را برای سایت درنظر گرفتیم.

فروشگاه آنلاین: فروشگاهی بر بستر اینترنت که امکان فروش و ارائه محصولات یا خدمات و دریافت وجه متقابل آن به صورت بر خط و بلادرنگ از طریق آن میسر است.

محصولات دیجیتال: کالاها و خدماتی که امکان ارائه و دریافت آنها از طریق اینترنت وجود دارد.

محصول: هر یک از محصولات دیجیتال ارائه شده توسط فروشندگان و سایر کاربران در تیروباد است.

محصول ایرانی: محصول دیجیتالی است که همه یا بخش عمده آن توسط خود فروشنده ارائه کننده محصول تهیه شده است.

محصول بومی سازی شده: محصول دیجیتالی است که همه یا بخش عمده آن توسط فروشنده غیر ایرانی توسعه داده شده و فروشنده تیروباد صرفا آن را برای استفاده کاربران ایرانی بومی سازی کرده است (به طور مثال دوبله شده باشد).

سامانه تیروباد : یک فروشگاه آنلاین برای فروش محصولات دیجیتال مانند فیلم و عکس و صوت و چک لیست و باقی محتواهای دیجیتال است.

کاربر: هر شخص حقیقی یا حقوقی است که از سامانه تیروباد استفاده می‌نماید. اشخاص با ثبت نام در سامانه تیروباد و فشردن دکمه ثبت نام اعلام می‌کنند که کلیه مفاد قرارداد را مطالعه کرده و براساس آن اقدام به بهره‌برداری از سامانه تیروباد می‌کند.

فروشنده: شخص حقیقی که به عنوان فروشنده برای فروش و ارائه محصولات یا خدمات خود ثبت نام کرده، در سامانه تیروباد تایید می‌شود و به واسطه تیروباد اقدام به فروش یک یا چند محصول به صورت آنلاین می‌نماید.

حساب کاربری: حساب کاربری کاربر در سایت به آدرس https://tirobad.com که کاربر از طریق این حساب می‌تواند کلیه تعاملات خود با تیروباد را مشاهده و مدیریت کند. مشخصات کاربر در آنجا ثبت شده و قابل ویرایش و بروزرسانی است.

تیکت: سند الکترونیکی که حاوی مکاتبات خریداران، فروشندگان و سایر کاربران با یکدیگر و تیروباد است.

پشتیبانی: منظور از پشتیبانی، پاسخگویی به مشکلات مربوط به عملکرد محصول یا خدمات ارائه شده در سامانه تیروباد است.

با توجه به مفاد قرارداد حاضر، تیروباد حق استفاده غیر انحصاری، قابل فسخ و غیرقابل انتقال از سامانه تیروباد را به (فروشنده) اعطا می‌کند تا فروشنده محصول متعلق به خود را که بدون سفارش قبلی از ناحیه تیروباد تهیه کرده است، مطابق با قوانین و مقررات برای استفاده کاربران ارائه نماید.

کلیه حقوق، مالکیت و منافع سامانه تیروباد در مالکیت انحصاری تیروباد است.

فروشنده می‌پذیرد صرفاً استفاده کننده پلتفرم است و لذا هیچگونه رابطه استخدامی، پیمانکاری و مشارکت و نظایر آن با تیروباد را ندارد و بدین سبب نمی تواند مدعی حقی گردد.

مدت اعتبار قرارداد حاضر به مدت یک سال شمسی از تاریخ امضای قرارداد حاضر است. در صورتی که طبق بخش (ت) حساب کاربری مسدود نگردد و طبق بخش (غ) تیروباد با فروشنده به صورت یکطرفه قطع هم کاری نکند، قرارداد به صورت خودکار به صورت یک ساله تمدید خواهد شد.

با ارسال درخواست تبدیل عضویت به فروشنده و طی فرآیند فروشنده شدن، فروشنده علاوه بر شرایط استفاده از سامانه تیروباد، کلیه مفاد قرارداد حاضر را می‌پذیرد.

هر فرد حقیقی ایرانی با داشتن حداقل سن قانونی و داشتن تخصص کافی در زمینه آماده سازی و ارائه محصول دیجیتال قابل فروش در تیروباد، می‌تواند برای فروشنده شدن در تیروباد درخواست ارسال کند. بدیهی است تیروباد در رد یا پذیرش درخواست فرد مختار خواهد بود و صرفا برخورداری از شرایط فروشنده شدن، هیچ حقی برای درخواست دهنده ایجاد نمی‌کند.

به منظور فروشنده شدن در سامانه تیروباد هر فرد لازم است از ابتدا با ثبت نام در تیروباد به عضویت تیروباد در بیاید و سپس از بخش مربوط به ثبت درخواست فروشنده شدن، درخواست خود را با وارد کردن اطلاعات بانکی و هویتی حقیقی و متعلق به صاحب فروشگاه و محصول تولید شده، برای تیروباد ارسال کند.

رسیدگی به درخواستهای فروشندگی ممکن است تا یک هفته کاری طول بکشد.

مدت زمان لازم برای تایید محصولات فروشنده به شرطی که کلیه مفاد قرارداد حاضر و شرایط استفاده از سامانه را رعایت کرده باشد، حدود ۷۲ ساعت کاری است. همچنین در صورت تایید نشدن محصول، نیز مدیران یا کارشناسان تیروباد به صورت تیکت این مورد را به فروشنده اطلاع خواهند داد. در صورت بروز هرگونه مشکل فنی یا سایر مشکلات احتمالی دیگر ممکن است زمان تایید محصولات افزایش یابد که در این صورت فروشنده مختار است درخواست لغو بررسی را در قالب تیکت برای تیروباد ارسال کند یا صبر کند تا مراحل بررسی محصول توسط کارشناسان تیروباد انجام شود.

تعیین قیمت نهایی محصول توسط فروشنده انجام می‌شود. البته در صورتیکه قیمت پیشنهادی با قیمت عرف و پیشنهاد شده توسط کارشناسان تیروباد اختلاف بسیاری داشته باشد، تیروباد در تایید یا رد محصول مختار است و فروشنده حق هیچگونه اعتراضی نخواهد داشت.

برای ثبت محصول فروشندگان باید براساس فرمت محصولشان حداقل قیمتی مصوب تیروباد را رعایت نمایند.

نوع فایل

پسوند های مجاز

محدودیت حجم

حداقل قیمت

صوتی

Mp3,wma,m4a,aac

100MB

5 هزار تومان

ویدیو

Mp4,mkv,wma

500MB

15 هزار تومان

متنی

Pdf,doc,docx

20MB

هزار تومان

پیش از ثبت نام یک محصول از منحصر به فرد بودن آن اطمینان حاصل کنید. برای این منظور نام محصول خود را در سایت جستجو کرده و از عدم وجود محصولی با نام مشابه روی سایت اطمینان حاصل کنید.

 ویژگیهای محصول می‌بایست در توضیحات معرفی محصول به نحو کامل درج شده باشد.

در صورتی که استفاده از محصول نیازمند شرایط و یا پیش نیازهای خاصی باشد فروشنده موظف خواهد بود شرایط و یا پیش نیازها را در توضیحات محصول خود درج کند.

فروشنده بایستی در بیان توضیحات محصول کاملا صادق باشد؛ زیرا چنانچه فروشنده خصوصیتی را در توضیحات درج کرده باشد و این خصوصیت در خصوص محصول وجود نداشته باشد یا توضیحات فروشنده مغایر با محتویات موجود در نسخه ارائه شده به خریدار محصول باشد و یا عدم ثبت توضیحاتی که از نظر کارشناسان تیروباد ضروری بوده و عدم درج آن ابهام در خرید ایجاد کند، سفارش خریداران قابل استرداد خواهد بود.

کلیه محصولات می‌بایست دارای نام اختصاصی فارسی و انگلیسی باشند و نام گذاری های کلی از فروشنده پذیرفته نخواهد شد.

ایجاد پیش نمایش آنلاین برای محصولات مندرج در تیروباد، هم موجب افزایش فروش محصولات می‌شود و هم حس اعتماد کاربران به فروشنده را افزایش می‌دهد، این مورد ( ایجاد پیش‌نمایش آنلاین) برای تمامی محصولات الزامی بوده و فروشنده باید پیشنمایش آنلاین را به صورت اختصاصی مطابق راهنمای موجود در تیردان ایجاد کرده باشد.


تبصره: کلیه تصاویر و محتوای مورد استفاده در پیش‌نمایش آنلاین و توضیحات محصول می بایست باتوجه به قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران بوده و در صورت عدم رعایت این موارد، مسئولیت هرگونه عواقب احتمالی برعهده فروشنده محصول است. همچنین در صورت مشاهده مغایرت محتوا با قوانین جمهوری اسالمی ایران، پیش نمایش حذف و مطابق بخش (ت) عمل خواهد شد.

تبصره: فروشنده امکان درج لینک یا دکمه خرید به سایت خود و یا سایر مارکتها را در پیش نمایش محصول نخواهد داشت و در صورت وجود چنین لینک یا دکمه خریدی تیروباد می‌تواند محصول را مطابق بخش (ت) توقف فروش و امتیاز انتشار آن محصول در تیروباد را از فروشنده سلب کند.


هر گونه تبلیغ و یا لینک دادن به سایت‌های دیگر در بین توضیحات و دیدگاه یک تخلف بوده و موجب توقف فروش محصول مطابق بخش (ت) و سلب امتیاز فروش آن محصول از فروشنده خواهد شد. همچنین در صورت تکرار چنین مواردی فروشنده جریمه نقدی خواهد شد. تصمیم‌گیری در رابطه با میزان جریمه به صلاحدید تیروباد خواهد بود.

تمامی فایل‌ها و امکانات لازم برای هر محصول باید در پکیج خریداری شده موجود باشد و اگر فروشنده برای دریافت فایل‌ها، کاربران را به صفحه‌ای دیگر (و یا شبکه‌های اجتماعی مانند کانال تلگرام) هدایت کند، تیروباد این حق را دارد محصول را مطابق بخش (ت) توقف فروش و امتیاز انتشار آن محصول را از فروشنده سلب کند.

فروشندگان اجازه خرید محصولات موجود در تیروباد و درج آن در محصولات خود را ندارد. چنانچه پیش‌نیاز محصول، محصول دیگری در تیروباد است، فروشنده می‌تواند در توضیحات محصول لینک آن محصول را درج نماید.

محصولاتی برای فروش در تیروباد تایید می‌شوند که خود شخص سازنده محصول باشد. در صورت عدم رعایت این بند، تیروباد محصول را برای عرضه در سایت تایید نخواهد نمود.

در صورتیکه محصول ارسالی فروشنده از سایت‌های دیگر کپی شده و یا از راه غیرمجاز تهیه شده باشد و پس از بررسی‌های کارشناسان این مورد مشخص شود، بلافاصله محصول ارسالی حذف و در صورتیکه محصول مربوطه فروشی داشته باشد، کلیه سفارشات قبلی مطابق بخش (ش) استرداد خواهد شد.

تبصره 1: مسئولیت فروش غیر مجاز محصولاتی که فروشنده سازنده آن نباشد، کپی محصولات دیگران از دیگر سایت‌ها و منابع و در حالت کلی تخلف قانونی در ثبت محصول، پاسخگویی در برابر کلیه مجامع قانونی و حقوقی برعهده فروشنده محصول است و تیروباد هیچ مسئولیتی در قبال خطاهای فروشندگان خاطی نخواهد داشت.

تبصره 2: در صورتی که فروشنده‌ای نسبت به کپی محصول خود توسط فروشنده دیگر شکایتی داشته باشد بایستی مستندات خود (نشان، نام یا هرگونه شناسه هویتی منحصر به فرد دیگری از نام نویسنده اصلی یا طراح اصلی در محصول کپی شده) را به طور واضح و کامل برای تیروباد ارسال کند. در غیر اینصورت تیروباد نمی‌تواند با مشاهده طرح‌های مشابه یا زمان انتشار هریک از محصولات در میان شاکی و متشاکی قضاوتی انجام دهد.

 تبصره 3: در صورت مشاهده ثبت محصول کپی شده از سایر مارکتها و یا محصولات تیروباد، چه در زمان ثبت و چه پس از ثبت محصول، تیروباد این حق را دارد مطابق بخش (ت) محصول را توقف فروش و کلیه سفارشات قبلی را استرداد کرده و معادل حق العمل تیروباد از فروشهای قبلی را به عنوان خسارت از فروشنده باز پس بگیرد. هرگونه جبران خسارت برای فروشنده اول (فروشنده ای که به عنوان مالک محصول شناخته می‌شود) یا فروشنده سایر مارکتها می‌بایست از مراجع قضایی توسط هریک از طرفین رأسا پیگیری گردد.

قرار گرفتن محصول در قسمت محصولات ویژه و دریافت مدال محصول ویژه به صورت خودکار توسط تیروباد و براساس شرایط زیر انجام می‌گیرد:

محصول دارای مدال تایید اصالت باشد.

میانگین امتیاز محصول بیشتر از 4 باشد.

از تاریخ انتشار محصول بیش از یک ماه گذشته باشد.

متوسط فروش یک محصول در ماه بیش از ۳۰ باشد.

.تبصره 1: متوسط فروش به ازای فروش در هر ماه محاسبه می‌شود.

کلیه پیگیری‌های بین خریدار و فروشنده پیرو محصولات خریداری شده از تیروباد صرفا باید از طریق سیستم تیکت تیروباد انجام گیرید و پاسخگویی به تیکت خریداران در سیستم جامع پشتیبانی تیروباد الزامی بوده و فروشندگان نمی‌توانند با استناد به پشتیبانی در سرویس‌های شخصی خود، تیکت‌های ارسالی در تیروباد را بی پاسخ رها کنند. همچنین فروشندگان نمی‌توانند پاسخگویی به تیکت‌های دریافتی را منوط به ثبت مجدد درخواست در سیستم‌های پشتیبانی مستقل و خارج از تیروباد نمایند و هرگونه انتقال خریداران به سایت‌هایی خارج از تیروباد جهت دریافت خدمات پشتیبانی نیز ممنوع است.

زمان و شیوه پاسخ‌گویی فروشنده به سوالات پیش از خرید کاربران در بخش دیدگاه تاثیر به‌سزایی در فروش محصولات ایشان خواهد داشت و بخش دیدگاه حتی برای سایر کاربرانی که دیدگاهی ارسال نکرده‌اند نیز محل قضاوت بسیار مهمی است. لذا فروشنده موظف خواهد بود پیوسته این بخش را بررسی کرده و با پاسخ‌های هوشمندانه و سریع خود راهنماییهای لازم را به کاربران ارائه نماید. با توجه به اهمیت این بخش در صورتی که برای تیروباد محرز شود که فروشنده نسبت به این بخش بی تفاوت است و پاسخگویی درستی به سوالات و درخواست‌های کاربران ارائه نمی‌کند، محصول در شرایط توقف فروش بخش (ت) قرار خواهد گرفت.

هر گونه تبلیغ و یا لینک دادن به سایت‌های دیگر در تیکت پشتیبانی تخلف بوده و مطابق بخش (ت) محصول توقف فروش خواهد شد. همچنین در صورت تکرار چنین مواردی فروشنده جریمه نقدی خواهد شد. تصمیم گیری در رابطه با میزان جریمه به صلاحدید تیروباد خواهد بود.

در صورت عدم رعایت قوانین بخش (ر)، کارشناسان تیروباد می‌توانند بدون اطلاع به فروشنده محصول را از وضعیت فروش خارج کنند.

تیروباد این اختیار را دارد به سبب جلوگیری از شکسته شدن لینکهای خود در موتورهای جست‌و‌جو، پس از توقف فروش شدن محصول، آن را از تیروباد حذف نکند.

تیروباد به واسطه هزینه هاستینگ فایل های فروشندگان محدودیت تعداد خرید 10 عدد در ۳ ماه را برای نگهداری محصولات در سایت در نظر گرفته است.
بدین معنی که اگر محصولی در مدت ۳ ماه کمتر از 10 عدد فروش داشته باشد محصول از سایت حذف میشود

در حالت کلی بازاریابی محصولات در سایت و سایر رسانه‌های متعلق به تیروباد، توسط تیروباد و به تصمیم تیروباد انجام خواهد شد.

برای شرکت دادن محصولات فروشنده در جشنواره ها و طرحهای تشویقی و تخفیفی تیروباد، لازم است فروشنده به تیروباد تفاهم نامه تخفیف ارائه کند. فایل تفاهم‌نامه و روش ارسال آن برای تیروباد در بخش تیردان در سامانه درج شده است.

تیروباد بنا به صلاحدید خود در جهت افزایش فروش محصولات می‌تواند محصولات فروشندگان را در جشنواره‌ها و طرح‌های تشویقی و تخفیفی ماهیانه تیروباد تا ۵۰ درصد تخفیف شرکت دهد.

در انتخاب و معرفی محصولات توسعه‌دهندگان در کانال‌های مختلف بازاریابی پارامترهایی همچون، کیفیت محصول و میزان تقاضای کاربر تاثیر به‌سزایی خواهد داشت.

تیروباد مختار است بسته به نیاز کاربران و در راستای سیاست‌های بازاریابی خود، هر زمان مجموعه‌ای از محصولات موجود در تیروباد، چه از یک فروشنده و چه از چند فروشنده، را به صورت یک مجموعه ارائه کند. ساخت محصولات مجموعه‌ای از چند محصول موجود در تیروباد تنها به تشخیص کارشناسان بازاریابی تیروباد انجام خواهد شد.

فروشنده به تیروباد این اجازه را می‌دهد تا در سرویس همکاری در فروش تیروباد، محصولات فروشندگان با سهم بازاریابی حداکثر  ۱۵ ٪ عرضه شوند. در این شرایط سهم بازاریابی از مبلغ نهایی محصول کسر و سهم فروشنده و حق العمل تیروباد مطابق بخش (پ) محاسبه می‌گردد.

بازاریابی محصولات تیروباد در سایر رسانه‌ها و بسترهای مجاز، توسط فروشندگان و سایر کاربران بلامانع است.

تیروباد می‌تواند کلیه مکالمات و مکاتبات با فروشنده و همچنین کلیه مکاتبات اعم از کتبی، الکترونیکی، شفاهی و … را به منظور بهبود کیفیت ارائه خدمات ضبط، ذخیره و نگهداری نماید. تیروباد می‌تواند به تشخیص خود، هر کجا که لازم است از مکالمات و مکاتبات مزبور استفاده نماید.

 تیروباد می‌تواند در هر زمان به تشخیص خود نسبت به تغییر، به‌روزرسانی، بهبود یا اصلاح حساب کاربری فروشنده، برنامه و سایت تیروباد اقدام نماید.

تیروباد می‌تواند در مواقع لزوم نسبت به حمایت از حقوق مادی و معنوی در ارتباط با برنامه و محتوای ارائه شده از سوی فروشنده از طرق مختلف قانونی اقدام نماید، با وجود این مسئولیتی در قبال هرگونه سوء استفاده اشخاص ثالث و یا نقض احتمالی حقوق فروشنده توسط اشخاص ثالث نخواهد داشت.

تیروباد مجاز است شرایط و بندهای قرارداد را از طریق تنظیم اسناد الحاقی، متمم، اضافه نمودن اسناد جانبی و یا مکمل حاوی شروط معین و حسب مورد سایر روش‌ها در هر زمان تغییرداده و یا اصلاح نماید. تغییرات به محض به‌روزرسانی و یا در زمانی که تیروباد معین می‌کند، لازم الاجرا خواهند بود. فروشنده مسئولیت بررسی به‌روزرسانی احتمالی قرارداد را بر عهده دارد. این تغییر از طریق حساب کاربری یا ایمیل به اطلاع فروشنده می‌رسد. چنانچه فروشنده در مهلت مقرر اعلام به عدم پذیرش این شرایط داشته باشد، تیروباد و فروشنده وارد شرایط خاتمه همکاری مطابق بخش (غ) خواهند شد.

در صورتی که در خصوص هر یک از شروط عدم مسئولیت یا تهدید مسئولیت یا نقض هر یک از مقررات کشور در رابطه با توزیع برنامه و محتوای توسعه دهنده، مسئولیتی بر تیروباد تحمیل گردد، فروشنده موظف است که کلیه خسارات مادی و معنوی وارده بر تیروباد را جبران نماید.

تیروباد در صورت لزوم، اطلاعات مربوط به توسعه‌دهندگان را با دستور رسمی نهادهای قضایی و انتظامی، در اختیار ایشان قرار خواهد داد.

 فروشنده با پذیرش این توافق نامه به تیروباد این اجازه را می دهد مطابق سیاست های تیروباد ، افزایش اعتماد خریداران و در نهایت افزایش فروش محصولات، محصولات فروشندگان را با تخفیف تا سقف ۵۰ ٪ در جشنواره ها و طرحهای تخفیفی خود عرضه نماید.

 تبصره : تخفیف‌ها به صورت کد تخفیف و یا سایر روشهای تخفیفی روی قیمت اصلی محصول اعمال می‌گردد و محاسبه حق امتیاز تیروباد، بر مبنای قیمت محصول پس از کسر مبلغ تخفیف انجام خواهد شد.

تیروباد می‌تواند بسته به سیاستهای توسعه و بازاریابی خود با اعلام عمومی به صورت موقت محصول جدیدی را پذیرش نکند.

سقف خسارات اثبات شده توسط مرجع رفع اختلاف به فروشنده برای هریک از انواع خدمات و محصولات، حداکثر معادل هزینه یک بار خرید محصول مطابق با قیمت مندرج در تیروباد بوده و تیروباد هیچگونه مسئولیتی در قبال جبران خساراتی مازاد بر این مبلغ نخواهد داشت.

در صورت بروز مشکلات غیرقابل شناسایی یا مشکلات فنی، تیروباد نهایت تلاش خود را برای رفع مشکل در اسرع وقت و در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام خواهد داد. در این میان چنانچه بخشی از اطلاعات محصولات یا فروشندگان در اختیار افراد سودجو قرار گیرد، باتوجه به بروز مشکل خارج از اختیارات تیروباد ، فروشنده حق اعتراض ندارد و تیروباد به نمایندگی از فروشندگان نهایت تلاش خود را برای باز پس‌گیری حقوق و خسارت احتمالی وارده به فروشندگان را از جانب افراد سودجو به انجام خواهد رساند. قابل ذکر است در شرایط بروز مشکلات، رفع مشکل و مسدود‌سازی دسترسی افراد سودجو در اولین اولویت کاری قرار دارد.

تیروباد تمامی تلاش خود را برای قرارگرفتن محتوای صحیح و یکنواخت می‌کند اما تیروباد، مدیران، کارکنان یا نماینده آن تضمینی در رابطه سامانه تیروباد یا محتوای آن ازجمله از جهت صحت، کامل بودن، قابل اتکا بودن آنها نمی‌دهند. آنها بابت خساراتی که به سبب افشای اطلاعات خطاها، اشتباهات و باگهای استفاده از سامانه تیروباد به کاربران وارد می‌شود، مسئولیتی نخواهند داشت. همچنین تیروباد هیچگونه مسئولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحه‌های سایت خود و یا لینکهای مرده نمی‌پذیرد و تحت هیچ شرایطی مسئولیت تأخیر یا عدم کارکرد سایت را که می‌تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد و کاربر با قبول ریسک خود از این وبسایت استفاده می‌نماید.

خدمات تیروباد به همان شکلی که هستند ارائه می‌شوند و هیچگونه تضمین صریح و ضمنی شامل آنها نمی‌گردد. تیروباد هیچگونه ضمانتی مانند بی‌عیب بودن و امنیت و … بابت خدمات سامانه تیروباد نمی‌دهد. همه ضمانت‌های کتبی و شفاهی در مورد خدمات تیروباد که توسط کارکنان یا نمایندگان و یا سایرین ارائه شوند فاقد اعتبار است. تیروباد تحت هیچ شرایطی مسئول حوادث احتمالی (مانند از دست رفتن اطلاعات فروشگاه شما) نخواهد بود.

تیروباد می‌تواند قرارداد را به صلاحدید خود و در هر زمان تغییر دهد. قرارداد اصلاح شده فوراً پس از قرار گرفتن بر روی وب‌سایت یا در زمانی که تیروباد تعیین نماید، لازم الاجرا خواهد شد و کاربر (فروشنده) متعهد است تمامی تغییرات، الحاقات و اصلاحاتی را که توسط تیروباد از طریق پیامک یا ایمیل یا حساب کاربری تیروباد در خصوص استفاده از خدمات و شرایط آن برای ایشان ارسال می‌گردد مطالعه نماید و چنانچه فروشنده در مهلت مقرر اعلام به عدم پذیرش این شرایط داشته باشد، تیروباد و فروشنده وارد شرایط خاتمه همکاری مطابق بخش (غ) خواهند شد. عدم دریافت تایید توسط تیروباد از جانب فروشنده، به معنای تایید تلقی خواهد شد و این تایید دارای آثار حقوقی است و کاربر را به مفاد سندی که به طریق مزبور به تایید رسیده است ملتزم می‌نماید.

در صورت عدم رعایت قوانین بخش (ر) پشتیبانی و بروزرسانی و یا توقف فروش شدن کلیه محصولات فروشنده مطابق بخش (ت) توقف فروش و همچنین بروز هریک از شرایط مندرج در قرارداد که به خاتمه همکاری انجامد، تیروباد با فروشنده قطع همکاری خواهد کرد.

 تبصره : در صورتی که فروشنده تصمیم به قطع همکاری با تیروباد را داشته باشد باید درخواست خود را طی تیکت امور فروشندگان از نوع سایر موارد برای کارشناسان تیروباد ارسال نماید تا پس از تایید تیروباد ، کلیه محصولات ایشان مطابق شرایط مندرج در بخش (ت) توقف فروش گردد.

پس از خاتمه همکاری، کلیه پرداخت‌ها مطابق بند ۱4 بخش (پ) انجام خواهد شد.

انجام هرگونه رفتار غیرحرفه ای توسط فروشندگان پس از قطع همکاری با تیروباد و هرگونه فعالیتی که به نوعی موجب سلب اعتماد کاربران از تیروباد شود یا ایجاد هرگونه شایعه‌پراکنی و …، جرم تلقی شده و تیروباد می‌تواند در صورت مشاهده هریک از این موارد (حتی موارد جزئی) از فرد خاطی شکایت کرده و ادعای خسارت نماید.

با عضویت در تیروباد فروشنده می‌پذیرد تا تیروباد به نمایندگی از فروشنده حق وصول کلیه مبالغ حاصل از فروش محصولات فروشنده در سامانه تیروباد را دارد و مبالغ موصوف پس از کسر کلیه کسورات قانونی و حق امتیاز تیروباد طبق قرارداد حاضر به حساب فروشنده واریز خواهد شد..

نسبت درآمدی تیروباد برای محصولات دانلودی ۸۰-۲۰ است. یعنی ۸۰ درصد فروشنده و ۲۰ درصد تیروباد.

اگر فروشنده ای محصول خود را به غیر از تیروباد در بستر دیگری منتشر کرد نباید قیمت فروش محصول در تیروباد بالاتر از آن محصول در جای دیگر باشد.

در صورتی که فروشنده شرایط عرضه محصول را مطابق قوانین بالا رعایت نکند و پس از گذشت مدتی این امر برای مدیران تیروباد مشخص شود، تیروباد حق دارد کلیه پرداخت‌های صورت گرفته به فروشنده را از اولین فروش اصلاح کند و ما به التفاوت مبالغ واریزی بابت حق الامتیاز را از موجودی باقیمانده فروشنده کسر یا در صورت نداشتن موجودی کافی در حساب کاربری فروشنده، نسبت به دریافت مبلغ تفاوت به صورت نقدی و یا اعتباری اقدام کند و حق هرگونه اعتراض نسبت به این موضوع از فروشنده خاطی سلب می شود.

فروشنده امکان خرید محصول یا خدمات از تیروباد با درآمد حاصل از فروش محصولات خود را نخواهد داشت.

فقط موجودی حاصل از فروش محصول، قابل برداشت است.

تیروباد به صورت ماهانه کل درآمد حاصل از فروش محصولات فروشندگان را در قالب درخواست وجه برای ایشان ثبت می‌کند ولی فروشنده در صورت داشتن حداقل مبلغ 100 هزار تومان در حساب کاربری خود، می‌تواند کل یا مقداری از طلب خود از تیروباد را در قالب درخواست تسویه برای تیروباد ارسال کند. کلیه درخواستهای تسویه ثبت شده تا قبل از روز چهارشنبه هر هفته، روز چهارشنبه یا پنچ شنبه همان هفته به شماره شبا اعلام شده فروشنده، طی حواله پایا واریز خواهد شد.

تسویه آخر هر ماه، از یکم تا پنجم ماه بعد انجام می‌شود و مبلغ آن تا پایان ماه قبل خواهد بود.

در صورتی که مشکلی در اطلاعات بانکی درج شده توسط فروشنده وجود داشته باشد و تیروباد قادر به پرداخت درخواست وجه فروشنده نباشد، کلیه مسئولیتهای تاخیر در پرداخت بر عهده فروشنده خواهد بود و درخواست وجه ایشان تا رفع مشکل اطلاعات بانکی توسط تیروباد رد خواهد شد. پس از اصلاح اطلاعات بانکی تسویه حساب به اولین مرحله تسویه پس از گذشت این زمان موکول خواهد شد.

چنانچه در هر زمان تیروباد نتواند از روی اطلاعات دریافتی اعم از شماره تلفن ثابت و شماره تلفن همراه با فروشنده تماس بگیرد، مجاز است تایید هویت فروشنده را به وضعیت معلق درآورد که در این شرایط فروشنده قادر به ثبت درخواست تسویه نبوده و در صورت نیاز باید کلیه مراحل تایید هویت اعم از امضای قرارداد و ارسال مدارک را مجددا طی و یا رفع نقص نماید.

تیروباد این اجازه را دارد که در صورت تخلف فروشنده از قرارداد حاضر و شرایط استفاده از خدمات سامانه تیروباد، بخش یا تمامی موجودی حاصل از فروش محصول فروشنده را تا زمان تعیین شده برای ایشان مسدود کند و این مهم را طی تیکت به ایشان اعلام نماید. لذا فروشنده پس از مسدودی می‌تواند بر روی باقیمانده موجودی خود درخواست تسویه ثبت نماید.

پیش از تایید درخواست‌های تسویه فروشندگان، در صورتی که فروشنده قوانین بخش (ر) را نقض کرده باشد، درخواست تسویه‌های ایشان در وضعیت معلق باقی خواهد ماند.

در صورتی که فروشنده قوانین بخش (ر) پشتیبانی را نقض کند با تقاضای درخواست وجه وی موافقت نمی‌شود و در صورت تکرار این رویه، تیروباد اختیار قطع همکاری با فروشنده مطابق بخش (غ) و یا توقف فروش کردن تعداد یا کل محصوالت ایشان مطابق بخش (ت) را خواهد داشت.

تیروباد این حق را دارد پس از توقف فروش شدن محصول مطابق بخش (ت)، باتوجه به تعداد فروش قبلی محصول، بخش یا تمامی موجودی فروشنده را تا پایان مدت زمان تعیین شده، به عنوان وجه تضمین مسدود کند.

در صورت خاتمه همکاری مطابق بخش (غ)، کل موجودی حساب فروشنده برای مدت ۳ ماه از آخرین فروش ایشان مسدود می‌شود و پس از آن در صورتی که فروشنده کلیه مفاد قرارداد حاضر و شرایط استفاده از خدمات سامانه تیروباد را رعایت کرده باشد، کلیه مبالغ موجود در حساب کاربری به حساب ایشان واریز می‌گردد. در صورتیکه فروشنده در ارائه هریک از خدمات به خریداران کوتاهی کند یا خلاف قوانین عمل نماید، تیروباد حق دارد موجودی حساب فروشنده را تا زمان رفع مشکالت مسدود ساخته و در صورت عدم همکاری مناسب علاوه بر عدم واریز موجودی، نسبت به دریافت خسارت وارده به تیروباد و خریداران، از فروشنده غرامت دریافت کند.h

با توجه به اینکه فروشنده به تنهایی و بدون هیچگونه تبعیت دستوری و اقتصادی، برنامه و محتوای خود را در تیروباد ارائه کرده است، قرارداد حاضر و چارچوب همکاری بین تیروباد و فروشنده مشمول مفاد قوانین کار و تامین اجتماعی نخواهد بود.

کلیه اختلافات و دعاوی ناشی از این قرارداد و یا در ارتباط با آن از جمله در خصوص انعقاد، اعتبار، فسخ، نقض، تفسیر یا اجرای آن ابتدا از طریق مذاکره طرفین حل و فصل خواهد شد.

امکان راه‌اندازی درگاه ارزی برای خرید محصولات

امکان فروش محصول فیزیکی

امکان حمایت مالی از تولید کننده محتوا

امکان قرار دادن محصول رایگان در سایت موجود نیست اما اگر فروشنده‌‌ای اصرار بر انجام این کار دارد، می‌تواند با تیروباد از طریق بخش تیکت مکاتبه کند تا در صورت صلاحدید این امکان برای بازه زمانی کوتاه فراهم شود.